Klejenie powierzchni

Jesteś tutaj:
Klejenie powierzchni

Kategorie sklepu

Zakres cenowy

Filtr cenowy - slider
39278

Wyszukiwarka

Klejenie powierzchni

Masz za zadanie udoskonalić produkt lub proces. Chętnie Ci pomożemy. Kleje łączą substraty dzięki  adhezji (łączeniu powierzchniowemu) i kohezji (wytrzymałości wewnętrznej). Henkel oferuje bogaty asortyment klejów, począwszy od klejów błyskawicznych po kleje wrażliwe na dotyk o działaniu podobnym do taśm klejących,  kleje hybrydowe, silikonowe i inne.

Zoptymalizuj swój proces produkcji i możliwości projektowania dzięki zastosowaniu klejów!

Od kiedy kleje stały się popularnie stosowaną metodą łączenia elementów w przemyśle obok innych technik, jak spawanie, lutowanie czy nitowanie, przeprowadzono wiele badań, prac rozwojowych i inżynieryjnych, by opracować najlepsze technologie klejenia.

Stosowanie klejów jako alternatywy dla złączy mechanicznych, spawania oraz innych metod łączenia może pomóc Twojej firmie w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej. Jeśli poszukujesz rozwiązań, które pozwolą Ci obniżyć całkowite koszty produkcji, zwiększyć niezawodność produktów lub poprawić ich działanie i wydłużyć żywotność, to najwyższy czas, by pomyśleć o wdrożeniu technologii klejenia w procesie projektowania, produkcji i montażu.

Kleje LOCTITE sprostają każdemu wyzwaniu!

Marka klejów przemysłowych LOCTITE została opracowana, by dostarczać skutecznych rozwiązań w procesie produkcji części i materiałów. Innowacyjne kleje są odporne na silne uderzenia i oddzieranie, zapewniają wysoką wytrzymałość na ścinanie oraz doskonałą odporność chemiczną i termiczną.